| Model Name | 1.5” DG003 LED Matrix Projector Blue lens |
| Power | 35W/48W |
| Input Voltage | 9-16V |
| LED chip | 6pcs+2pcs |
| Color Temperature | 6000K |
| Size | 95*54*44mm±1mm |
| Working Temperature | -40°C + 105°C |
| Lifespan | 30000hours |


















①Fast response, quickly solve your questions
②Guaranteed quality, more than 22 years top brand
③No-worries warranty service, reliable factory support
Call to order (+86 186 6602 1636) Ms.Tina
| Model Name | 1.5” DG003 LED Matrix Projector Blue lens |
| Power | 35W/48W |
| Input Voltage | 9-16V |
| LED chip | 6pcs+2pcs |
| Color Temperature | 6000K |
| Size | 95*54*44mm±1mm |
| Working Temperature | -40°C + 105°C |
| Lifespan | 30000hours |

