| Model Name | Warrior-2 BI-LED Auxiliary Light |
| LED Chips | 6pcs |
| Power | 35W/45W |
| Size | 1.5 inch |
| Input Voltage | 9-16V |
| Color Temperature | 6000K |
| Waterproof | IP67 |
| Working Temperature | -40°C + 105°C |
| Lifespan | 30000hours+ |














①Fast response, quickly solve your questions
②Guaranteed quality, more than 22 years top brand
③No-worries warranty service, reliable factory support
Call to order (+86 186 6602 1636) Ms.Tina
| Model Name | Warrior-2 BI-LED Auxiliary Light |
| LED Chips | 6pcs |
| Power | 35W/45W |
| Size | 1.5 inch |
| Input Voltage | 9-16V |
| Color Temperature | 6000K |
| Waterproof | IP67 |
| Working Temperature | -40°C + 105°C |
| Lifespan | 30000hours+ |

