| Model Name | 2.0” Turbo SE Ultra |
| LED Chips | 3570-6pcs+5050-1pcs |
| Power | 55W/65W |
| Input Voltage | 9-16V |
| Color Temperature | 6000K/5000K |
| Size | 100*74*55mm±1mm |
| Working Temperature | -40°C + 105°C |
| Lifespan | 30000hours |












①Fast response, quickly solve your questions
②Guaranteed quality, more than 22 years top brand
③No-worries warranty service, reliable factory support
Call to order (+86 186 6602 1636) Ms.Tina
| Model Name | 2.0” Turbo SE Ultra |
| LED Chips | 3570-6pcs+5050-1pcs |
| Power | 55W/65W |
| Input Voltage | 9-16V |
| Color Temperature | 6000K/5000K |
| Size | 100*74*55mm±1mm |
| Working Temperature | -40°C + 105°C |
| Lifespan | 30000hours |

