| Model Name | H4 Relay |
| Power | 2000W |
| Input Voltage | 12V |
| Lowbeam | 100W |
| high Beam | 55W |
| Plug | H4 |
| Vehicles | Universal |
| Lifespan | 30000hours+ |






①Fast response, quickly solve your questions
②Guaranteed quality, more than 22 years top brand
③No-worries warranty service, reliable factory support
Call to order (+86 186 6602 1636) Ms.Tina
| Model Name | H4 Relay |
| Power | 2000W |
| Input Voltage | 12V |
| Lowbeam | 100W |
| high Beam | 55W |
| Plug | H4 |
| Vehicles | Universal |
| Lifespan | 30000hours+ |

