| Model Name | FI Turbo Double Laser |
| LED Chips | 3570-6pcs+5050-1pcs+2pcs |
| Power | 55W/95W |
| Input Voltage | 9-16V |
| Color Temperature | 6000K |
| Size | 125*105*73mm |
| Working Temperature | -40°C + 105°C |
| Lifespan | 30000hours |























①Fast response, quickly solve your questions
②Guaranteed quality, more than 22 years top brand
③No-worries warranty service, reliable factory support
Call to order (+86 186 6602 1636) Ms.Tina
| Model Name | FI Turbo Double Laser |
| LED Chips | 3570-6pcs+5050-1pcs+2pcs |
| Power | 55W/95W |
| Input Voltage | 9-16V |
| Color Temperature | 6000K |
| Size | 125*105*73mm |
| Working Temperature | -40°C + 105°C |
| Lifespan | 30000hours |
