| Model Name | 1.8’’SQ-500 LED Matrix Projector Lens |
| Power | 55W/65W |
| Input Voltage | 9-16V |
| Lens | Blue Lens |
| Led chip | Taiwan 6pcs+3pcs |
| Color Temperature | 6000K |
| Size | 102*56*49.5mm±1mm |
| Working Temperature | -40°C + 105°C |
| Lifespan | 30000hours |
















①Fast response, quickly solve your questions
②Guaranteed quality, more than 22 years top brand
③No-worries warranty service, reliable factory support
Call to order (+86 186 6602 1636) Ms.Tina
| Model Name | 1.8’’SQ-500 LED Matrix Projector Lens |
| Power | 55W/65W |
| Input Voltage | 9-16V |
| Lens | Blue Lens |
| Led chip | Taiwan 6pcs+3pcs |
| Color Temperature | 6000K |
| Size | 102*56*49.5mm±1mm |
| Working Temperature | -40°C + 105°C |
| Lifespan | 30000hours |

