| Model Name | 2.5″ Turbo SE EXPERIENCE |
| LED Chips | 3570-6pcs+5050-1pcs |
| Power | 58W/68W |
| Input Voltage | 9-16V |
| Color Temperature | 6000K |
| Size | 138*84*73mm |
| Working Temperature | -40°C + 105°C |
| Lifespan | 30000hours |

















①Fast response, quickly solve your questions
②Guaranteed quality, more than 22 years top brand
③No-worries warranty service, reliable factory support
Call to order (+86 186 6602 1636) Ms.Tina
| Model Name | 2.5″ Turbo SE EXPERIENCE |
| LED Chips | 3570-6pcs+5050-1pcs |
| Power | 58W/68W |
| Input Voltage | 9-16V |
| Color Temperature | 6000K |
| Size | 138*84*73mm |
| Working Temperature | -40°C + 105°C |
| Lifespan | 30000hours |
