| Model Name | NV-5BI-LED Auxiliary Light |
| LED Chips | 2+1 pcs |
| Power | 50W/75W |
| Glass | High clear |
| Input Voltage | 9-16V |
| Color Temperature | 6000K |
| Waterproof | IP67 |
| Working Temperature | -40°C + 105°C |
| Lifespan | 30000hours+ |
















•Hyperboloid Lens Enhanced High Low Beam
•Super Wide and Far Lighting Range
•2 Turbo Fans+ Copper-Based Thermal Cooling Design
•Energy Efficiency & Advanced LED
•Creative Optical Lighting
①Fast response, quickly solve your questions
②Guaranteed quality, more than 22 years top brand
③No-worries warranty service, reliable factory support
Call to order (+86 186 6602 1636) Ms.Tina
| Model Name | NV-5BI-LED Auxiliary Light |
| LED Chips | 2+1 pcs |
| Power | 50W/75W |
| Glass | High clear |
| Input Voltage | 9-16V |
| Color Temperature | 6000K |
| Waterproof | IP67 |
| Working Temperature | -40°C + 105°C |
| Lifespan | 30000hours+ |

