| Model Name | Turbo SV 3″ Laser-3 |
| LED Chips | 6+2pcs+1pcs |
| Power | 65W/80W |
| Input Voltage | 9-16V |
| Color Temperature | 6000K |
| Reflector | Double Reflectors |
| Working Temperature | -40°C + 105°C |
| Lifespan | 30000hours+ |











•High power
•Wider & Longer Road Coverage
•Sharp Cut-Off Line
•Uniform Light Pattern
•Enhanced Safety
①Fast response, quickly solve your questions
②Guaranteed quality, more than 22 years top brand
③No-worries warranty service, reliable factory support
Call to order (+86 186 6602 1636) Ms.Tina
| Model Name | Turbo SV 3″ Laser-3 |
| LED Chips | 6+2pcs+1pcs |
| Power | 65W/80W |
| Input Voltage | 9-16V |
| Color Temperature | 6000K |
| Reflector | Double Reflectors |
| Working Temperature | -40°C + 105°C |
| Lifespan | 30000hours+ |






